ورود به پرتال مشتریان
با سلام خدمت شما کاربران عزیز . به مناسبت ماه پر برکت رمضان تیم برنامه نویسی میدا اقدام به واگذاری خطوط 50002 به قیمت فوق العاده کرده است.
با پیوستن به خانواده میدا در جشنواره میلاد تا فجر صاحب پنل پیام کوتاه رایگان و جوائز ویژه شوید.

جشنواره میلاد تا فجر

واگذاری پنلهای نمایندگی فقط ماهانه 50 هزار تومان
پنل اس ام اس میدا، با فعال شدن عضویت شما، یک شماره منحصر به فرد به شما تخصیص می دهد که شما از طریق این شماره می توانید اس ام اس های خود را به صورت فردی و گروهی ارسال نموده و یا اس ام اس های ارسال شده به این شماره را از طریق میدا دریافت نمایید.پنل اس ام اس شما قادرست بصورت گروهی و انبوه بر اساس شهر ، منطقه ، کد پستی و صنف مورد نظر پیامک ارسال نماید.

فروش ویژه سامانه پیام کوتاه تبلیغاتی

قائم مقام شورای عالی اطلاع‌رسانی با بیان اینکه تست مقدماتی پروژه راه‌اندازی "وب سنج ماشینی" که با نام "الکسای ایرانی" شناخته می‌شود انجام شده است، گفت: درصورت تامین اعتبار این پروژه سال آینده راه اندازی عمومی می‌شود.

اخباری از آلکسای ایرانی

گوگل سالروز استقلال فنلاند را از یاد نبرد و با تغییر لوگوی خود، این روز را گرامی داشت.

لوگوی گوگل به مناسبت روز استقلال فنلاند تغییر کرد.

  برای ورود به سامانه اعلام حساب خانوار به نشانی زیر مراجعه کنید. http://refahi.ir/
نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل با ارسال نامه ای به ‘ لری پیج’ مدیر اجرائی شرکت گوگل ، ضمن ابراز ناخرسندی ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران از اقدام اخیر گوگل در حذف نام تاریخی خلیج فارس، خواستار تجدید نظر در این زمینه شد.

نامه خزاعی به لری پیج مدیر اجرائی شرکت گوگل:اشتباه خود را تصحیح كنید

تیم برنامه نویسی میدا سال جدید را به شما کاربران محترم و بازدید کنندگان این وب سایت تبریک عرض می نمائید....

تیم برنامه نویسی میدا سال خوبی را برای شما آرزو میکند.

جشنواره وب ایران هم زمان با اعلام برندگان بیانیه ای را به مناسبت پایان چهارمین جشنواره وب ایران منتشر کرده است که در ادامه متن کامل این بیانیه درج شده است چهارمین جشنواره وب ایران با بهره مندی گسترده از همکاری فعالان وب کشورمان و شرکت های معتبر و موقعیت مند و مشارکت علاقمندان٬ در جایگاه ممتازی نسبت به دوره های پیشین تا ساعاتی دیگر به فرجام می رسد. فرجامی که خود آغازی نو را نوید می دهد. آغازی برای تعالی٬ برای برتر بودن و پیشی گرفتن از رقیبان در عرصه های ملی و فرا ملی.

بیانیه پایانی چهارمین جشنواره وب ایران

بستن پنجره