ورود به پرتال مشتریان
با سلام خدمت کاربران عزیز خدمات جدیدی بنام شارژ مستقیم اپراتورها در سایت قرار گرفته است. شما می تونید از اعتبار پنلتون بصورت مستقیم خرید شارژ کنید.   فقط کافیست شماره سیم کارت مورد نظر را وارد کنید و مبلغ مورد...
از آنجای که روز به روز به حجم شماره های مسدود شده همراه اول اضافه می شود.و خیلی از مشترکین همراه اول و... تمایلی به دریافت اس ام اس های تبلیغاتی ندارند.اس ام اس میدا برای اولین بار در کشور "پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت " راه اندازی کرد. لازم به توضیح است , بیشترین عامل حجم شماره های مسدود شده . نظارت ضعیف در سرویس ارزش افزوده و کم کاری برخی از اپراتورها می باشد. که مهم ترین عامل نارضایتی مشترکین و از ببین بردن کیفیت تبلیغات در این روش شد.
با سلام خدمت شما کاربران گرامی جشنواره فروش خطوط 50002 به شرح زیر می باشد
پنل تبلیغاتی تلگرام راه اندازی شد
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سروان هادی سیفی رئیس اداره مبارزه با جرائم سایبری پلیس فتا استان قم اظهار داشت: برابر اعلام گزارشات و مراجعات مردمی و ارائه شکوائیه های متعدد در خصوص کلاهبرداری رایانه ای به این شیوه بلافاصله کارآگاهان تحقیقات خود را آغاز کردند.
جشنواره نوروزی
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از سی نت، با این حساب کاربران خدمات مختلف یاهو و به خصوص سرویس ایمیل دیگر نیازی به حفظ کردن کلمات عبور ندارند. خدمات مذکور که کلمات عبور درخواستی یا on-demand passwords نام گرفته به افراد امکان می دهد کلمات عبور خود را از طریق سرویس پیامک گوشی دریافت کنند.
حجم اطلاعات در اینترنت تا سال 2015 حدود 60 اگزابایت است. گوگل یک میلیون ماشین‌های در سراسر دنیا دارد و درآمد این شرکت در سال 2009 حدود 20 میلیارد دلار و ارزش سهام آن 208 میلیارد دلار بوده است.
معاون شرکت‌ مخابرات ایران گفت: اقدام اخیر مجلس برای تعیین عوارض 10 ریالی روی هر پیامک از سال 94، روشی برای تأمین برخی هزینه‌های دولت است که چنین مواردی پیش از این نیز در قوانین بودجه سالانه پیش‌بینی شده بود.
پایان مرداد ماه سال جاری مصادف با پایان انحصار رایتل در زمینه خدمات نسل سوم موبایل بود و ایرانسل یک ماه پیش از این موضوع توانسته بود که استارت پایلوت شبکه 3G خود را بزند.
این روزها پیامک‌هایی حاوی وعده وام های خرد و کلان برای هموطنان ارسال می شود که مشاهده آن احساس تعجب، تمسخر و حتی امیدواری را بین آنها برمی انگیزد؛ در عین حال که قیاس وعده متولیان پیامک با واقعیت موجود احتمال دروغ بودن آن همچنین پایه ریزی رانت و فسادی بزرگ را تقویت می‌کند.

بستن پنجره