ورود به پرتال مشتریان
رونمایی از UTM های مجازی سایبروم

سایبروم یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات امنیتی شبکه از UTMهای مجازی رونمایی کرد.
به گزارش ایتنا این UTMهای مجازی که به سخت افزارهای موجود UTM اضافه می‌گردد، به شرکت‌ها و موسسات امکان کنترل امنیت زیرساخت‌ها را می‌دهد.

با این راهکار جدید کاربران سایبروم می‌توانند بین محیط‌های انفرادی و یا ترکیب محیط‌های فیزیکی و مجازی انتخاب نمایند و بدون نگرانی از امنیت شبکه هم در محیط‌های فیزیکی و هم محیط‌های مجازی به فعالیت‌های خود بپردازند.

امنیت MSSPها
UTMهای مجازی سایبروم امکان کنترل کامل امنیت زیرساخت‌ها را با پشتیبانی کامل از پلتفرم‌های مجازی مثل VMWare و Hyper-V ارائه می‌دهد.
این راهکار به خصوص برای MSSPهایی (شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات امنیتی) که مدیریت امنیت چندین مشتری را بر عهده دارند و با شرکت‌ها و سناریوهای مختلفی روبه‌رو می‌شوند که پلتفرم‌های مجازی مختلفی دارند بسیار مناسب است.

با ارائه سیستم Licensing ساده، به‌روزرسانی‌های مدل‌ها و اشتراک‌ها، چالش MSSPها برای اضافه کردن تجهیزات برای مشتریان در صورت نیاز، کاهش می‌دهد.
با تولید UTMهای مجازی برای امنیت کامل شبکه در محیط‌های مجازی، MSSPها می‌توانند راه حل امنیتی کاملی را با کنسول مرکزی مجازی سایبروم برای مدریت متمرکز امنیت و نرم افزار iView سایبروم برای گزارش‌گیری و ثبت اتفاقات به مشتری‌ها ارائه دهند.

امنیت دفاتر کاری مجازی
تجهیزات UTM مجازی سایبروم، امنیت دفاتر کاری مجازی و شبکه‌های BYOD (شبکه‌هایی که در آن، کارمندان خود کامپیوتر یا تجهیزات خود را می‌آورند تا از امکانات شبکه استفاده کنند) را فراهم می‌کند. بزرگ‌ترین مشکل در اینگونه شبکه‌ها وجود وسایل متعدد در طیف وسیعی از سیستم‌های عامل و نقاط جغرافیایی مختلفی است که توسط کارمندانی ایجاد می‌شود که قصد دارند از منابع شبکه استفاده کنند.
کمبود امنیت این وسایل، مخصوصاً تجهیزات شخصی کارمندان، ریسک تهدیدات امنیتی در شبکه‌های مجازی را بالا می‌برد. کنترل دسترسی مبتنی بر کاربر نقشی حیاتی در این محیط‌ها دارد.
سیاست‌ها و قوانین امنیت مبتنی بر هویت لایه ۸ سایبروم بر تصدیق هویت کاربر، اجازه اجرای سرویس‌ها و گزارش‌گیری (AAA) امنیت و امکان کنترل بر کاربران در دسترسی به منابع شبکه را تامین می‌کند.

امنیت مراکز داده مجازی
UTMهای مجازی سایبروم، امنیت مراکز داده مجازی را که همیشه تحت مهندسی برای تولید توان‌های محاسباتی بالاتر با زیرساخت‌های سروری فیزیکی موجود هستند، را تامین می‌کند.
در حالی‌که مجازی‌سازی مراکز داده باعث افزایش بهره‌وری و کاهش پیچیدگی‌ها و مشکلات زیرساخت‌ها، هزینه‌های مدیریت، هزینه‌های انرژی و خنک‌سازی می‌شود، مراکز داده مجازی مجبور به تکیه بر تجهیزات سخت‌افزاری امنیت شبکه برای تامین امنیت می‌شوند.
سایبروم به صورت مجازی نیاز به سخت‌افزار مخصوص امنیت را برطرف کرده و امکانات امنیتی زیادی متمرکز بر تنها یک وسیله مجازی ارائه می‌دهد.

به گفته آبهیلاش سونوین، معاون ارشد مدیریت کالا در سایبروم، UTMهای مجاری سایبروم به همراه پشتیبانی از پلتفرم‌های مجازی گوناگون و امکان ارتقا به مدل‌های UTM مجازی بالاتر، کنترل کامل امنیت زیرساخت‌ها را به موسسات و شرکت‌ها ارائه می‌دهد.

UTM‌های مجازی امکانات امنیتی مختلفی مانند فایروال، VPN، آنتی‌اسپم، آنتی‌ویروس، IPS، WAF، فیلتر کردن وب و نرم‌افزارها، مدیریت پهنای باند و غیره را در یک وسیله فراهم کرده و محیط‌های مجازی را به اندازه زیرساخت‌های فیزیکی ایمن می‌کند.

سایبروم راه‌حل امنیتی مجازی کاملی را به شرکت‌ها از طریق UTM مجازی، کنسول مرکزی مجازی سایبروم، و نرم‌افزار ثبت وقایع و گزارش‌گیری iView سایبروم می‌دهد.


کلمات کلیدی:, , ,


linkdin googleplus cloob twitter facebookنظرات مخاطبین
نام :*
رایانامه:
متن نظر:*
تصویر امنیتی:*

 بستن پنجره