ورود به پرتال مشتریان
اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک سپه
 خبر ۲۳ مهر ۹۳ استختام : اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک سپه
پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: رئیس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی بانک سپه از اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک سپه توسط سازمان سنجش خبرداد و گفت: نتایج این آزمون در سایت بانک سپه به نشانی اینترنتی www.banksepah.ir قابل رویت است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، سیدعلی جلالی نظری گفت: بانک سپه با همکاری سازمان سنجش در ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ با حضور حدود ۸۷۴۵۲ نفر داوطلب به برگزاری آزمون استخدامی بانک سپه در سراسر کشور و در ۸۴ حوزه امتحانی اقدام کرد که در این مرحله اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت پذیرش اعلام شده است.
وی تأکید کرد: کلیه مراحل برگزاری آزمون بر عهده سازمان سنجش آموزش کشور بوده و بانک سپه بر روند برگزاری آن نظارت داشته است.
مشاور مدیرعامل بانک سپه با بیان اینکه از کل شرکت کنندگان در آزمون، ۵۲۳۶۷ نفر داوطلبان زن و ۳۵۰۸۵ نفر داطلبان مرد هستند خاطرنشان کرد: پذیرفته شدگان در مرحله اول سه برابر ظرفیت اعلام شده اند و پس از طی مراحل مربوطه همچون مصاحبه، گزینش و…، به استخدام بانک سپه درخواهند آمد.
وی افزود: بانک سپه با ۹۰ سال حضور پررنگ در عرصه های اقتصادی و خدمات بانکی کشور، پس از گذشت ۵ سال از آخرین آزمون استخدامی خود (سیزدهم دیماه سال هشتاد و هفت)، در سال ۹۳ موفق به اخذ مجوز استخدام از معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور شد.
رئیس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی بانک سپه با بیان اینکه کسب حد نصاب نمره در امتحان عمومی (۶۰ درصد)، شرط لازم برای تصحیح اوراق امتحان تخصصی داوطلبان بود گفت: داوطلبان با مدارک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در رشته های بانکداری، حسابداری، علوم اقتصادی، مدیریت، آمار، ریاضی، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر، مهندسی فن آوری اطلاعات (IT)، علوم کامپیوتر و حقوق با یکدیگر به رقابت پرداختند که امروز نتیجه این رقابت مشخص شده است.
/انتهای پیام/
ورود به صفحه مشاهده نتیجه آزمون استخدامی  بانک سپه ۹۳

کلمات کلیدی:, , , , ,


linkdin googleplus cloob twitter facebookنظرات مخاطبین

علی

سلام کسی قبول شد؟
چهارشنبه 21 آبان 1393
0
1


نام :*
رایانامه:
متن نظر:*
تصویر امنیتی:*

 بستن پنجره